Пропустити заставку

Про компанію

Компанія GRISHKO заснована у 1988 році, талановитим підприємцем Миколою Юрійовичем Гришком. На сьогоднішній день GRISHKO – велике стабільне підприємство з репутацією надійного партнера, яке випускає якісну продукцію, що добре зарекомендувала себе у всьому світі. Це великий виробничий комплекс, що включає в себе 4 фабрики. Продукція фабрик - це пуанти ручної збірки, взуття для всіх танцювальних напрямків, театральні костюми, репетиційний одяг, одяг для фітнесу, йоги та активного відпочинку - всього понад 1000 найменувань. Асортимент під торговою маркою GRISHKO, що постійно оновлюється, випускається для покупців з різним рівнем доходів. Крім серійного виробництва компанія успішно працює з індивідуальними замовленнями для окремих покупців, а також із спеціальними замовленнями на костюми і взуття для найбільших балетних труп.

GRISHKO - єдина компанія в Росії, яка надає повний спектр одягу, взуття та аксесуарів для всіх видів танцю. Вона також входить до трійки світових лідерів на цьому ринку. Продукція компанії відома і їй надають перевагу професіонали та аматори танцю більш ніж в 60 країнах на різних континентах. Асортимент виробів представлено у 5 фірмових салонах і 9 монобрендових магазинах в Європі, США та Східній Азії.

Попит на продукцію Grishko неухильно зростає: так у 2011 р. приріст продукції, що випускається, склав 11%. Обсяг випуску взуття в 2011 р. склав 571 тис. пар, обсяг продажу трикотажних виробів склав 154 тис. од., випуск швейних виробів досяг 17 тис. од. У Grishko склалися давні партнерські відносини з Великим і Маріїнським театрами, іншими провідними театрами Росії, США, Західної Європи, Японії, Південної Кореї.


Запорука успіху компанії - це постійні наукові дослідження в галузі поліпшення якості продукції та використання новітніх методів виробництва в нерозривному зв'язку із традиціями. Стабільне виробництво, хороший підбір кадрів і високий попит на продукцію, що випускається, дають впевненість компанії у стабільному розвитку на багато років вперед.