Пропустити заставку

Чоботи-ичиги - легке і невагоме танцювальне взуття від Grishko


Спочатку ичиги були широко поширені у татар і стали невід'ємною частиною татарського національного костюма. Надалі, набираючи популярність, ичиги стали з'являтися серед кавказьких і середньоазіатських народів, а також терських і кубанських козаків. Часто чоботи - ичиги використовувалися горцями як взуття для полювання, в якій можна було безшумно пересуватися, переслідуючи звіра.

Самі по собі ичиги - це дуже легке взуття з м'яким носком і внутрішнім жорстким задником, що має велику схожість з чобітьми. Виділяють два типи: хромові і юхтові ичиги.

Сьогодні ичиги, як правило, використовуються для танців і театральних вистав, виготовляються з натуральної шкіри з особливих стандартам і старовинними технологіями. Так, наприклад, чоботи - ичиги "Кавказькі" відрізняються своєю еластичністю і гнучкістю. За традицією, ичиги "Кавказькі" виготовляються без каблука, підскоку і різних застібок, з єдиним фіксуючим ремінцем під коліном. Чоботи, немов друга шкіра, щільно прилягають до ноги. Ичиги для танців або, наприклад, для повітряної акробатики відрізняються укороченим халявою.

У каталозі компанії Grishko Ви знайдете як "Кавказькі" чоботи - ичиги, так і танцювальні ичиги на підскоку і без. Купуючи ичиги Grishko, Ви вибираєте стиль і якість!

igichi.jpg


← назад в список