Пропустити заставку

Дитячі балетки для танців


До 10 років дівчинки займаються в м'якому балетному взутті і тільки потім переходять на дорослі пуанти. Ми підготували унікальну лінійку «Три сходинки до мрії». Це підготовчі пуанти для дітей, завдяки яким ніжка дитини формується правильно, поступово, без болю і сліз. Про це ми розповімо докладніше в іншому розділі, а поки зупинимося на темі м'якої балетного взуття.

Якщо Ви шукаєте якісні балетки, в магазинах Grishko Вас чекає величезний вибір взуття зі шкіри, кирзи, атласу різних кольорів і розмірів. Це одне з ключових напрямків нашого виробництва. Ми постійно вдосконалюємо свої технології, проводимо справжні наукові дослідження. Вибираючи балетки, звертайте увагу не тільки на розмір взуття, але ще і на матеріал верху і низу, повноту, виріз, наявність або відсутність бічних швів, гумок і т.д. В магазині необхідно як слід поміряти взуття, вибрати з декількох варіантів. Тут краще не поспішати і прийняти обдумане рішення. Звичайно, Вам неодмінно допоможуть продавці-консультанти.

Ми випускаємо дитячі балетки з натуральної шкіри і кирзи. Що краще - вирішувати Вам. Все залежить від того, наскільки комфортно дитині. Підошва дитячих балеток для танців може бути суцільною або ж роздільної.

Компанія Grishko більше 27 років прагне до досконалості і випускає танцювальний одяг і взуття високої якості. Головний показник нашого успіху - це любов покупців з майже 80 країн світу.

dytyachi puanty.png


← назад в список