Пропустити заставку

Джазiвки від Grishko - ідеальне взуття для танцю.


Довгі роки компанія Grishko успішно виробляє танцювальне взуття високої якості. Сьогодні мова піде про джазівки або, як їх ще називають, джаз-кросах.

В епоху, коли світ божеволів від джазової музики і танців, з'явилися джазовки, які були створені спеціально для занять джазовими танцями і отримали відповідну назву.

Сьогодні ж джазове танцювальне взуття є універсальним взуттям, що ідеально підходить для репетицій у багатьох танцювальних напрямках. У їх числі - танго, вальс, рок-н-рол і навіть хіп-хоп.
Відмінною особливістю джазовок є роздільна передня і задня частина підошви. Завдяки такій конструкції у танцюриста з'являється можливість згинатися, крутитися, тягнути носок і здійснювати будь-які рухи стопи.

Компанія Grishko виготовляє джазове танцювальне взуття з якісної м'якої шкіри, замші і синтетичних матеріалів, підошву - зі шкіри та високоякісної гуми із застосуванням новітніх технологій.
В каталозі Grishko Ви можете знайти джазовки на будь-який смак: черевики і напівчеревики, зі шнурівкою і без неї, з підскоком і без, всіх допустимих колірних варіацій, а також важливий аксесуар - захист для стопи.

dzhazivky.jpg


← назад в список