Пропустити заставку

Grishko - визнаний лідер у виробництві танцювального одягу і взуття


Сьогодні Grishko - це великий комплекс, що включає в себе 4 фабрики в Москві, а також виробництво в Македонії та Чехії. Продукція компанії продається в більш ніж 70 країнах світу.
 
Фірма створює костюми як для класичних балетних вистав («Лебедине озеро», «Дон Кіхот», «Спляча красуня», «Пахіта», «Лускунчик», «Жизель», «Ромео і Джульєтта»), так і для сучасних постановок і кінофільмів .
 
Два рази на рік випускається колекція одягу для танців, фітнесу, йоги, пілатесу, повсякденному житті - Active Life. Це якісні вироби, в яких можна займатися в залі, а також піти на навчання або роботу.
 
Компанія Grishko активно співпрацює з відомими російськими дизайнерами. Спільно з ними створюються капсульні колекції вишуканого жіночого і стильного чоловічого одягу.
 
Серед клієнтів компанії - провідні театри світу: Музичний театр імені К.С. Станіславського і В.І. Немировича-Данченка, театр «Кремлівський балет», Берлінська державна опера, Празька національна опера, Словацький національний театр, Національний театр Хорватії, Краківський оперний театр, театр «Токіо Балет», театр «Базель» в Швейцарії і т.д.
 
На фабриці театрального костюма Grishko працює понад півсотні високих професіоналів своєї справи різного віку. Найдосвідченіші співробітники передають знання молоді. План замовлень розписаний на кілька місяців вперед.
 
Одяг для танців Grishko популярна і серед зірок світового балету: Діана Вишнева (прима-балерина Маріїнського театру, American Ballet Theatre), Еліза Карий Кабрера (прима-балерина Берлінського державного опери), Артем Овчаренко (прем'єр Большого театру), Мелісса Хемілтон (солістка Королівського театру Ковент Гарден) і багато інших.
 
Будучи лідером у своїй галузі, компанія Grishko не зупиняється на досягнутому, продовжуючи роботу над новими сміливими проектами.


← назад в список