Пропустити заставку

Ідеальний купальник для танців зі спідницею


Купальник для танців - це, мабуть, один з основних елементів в гардеробі балерини. У нашому каталозі Ви знайдете як класичні, так і більш сучасні моделі з мереживом та іншими незвичайними деталями. При виборі танцювальних купальників для дівчаток, варто звернути увагу на якість матеріалу, дизайн виробів і, звичайно, ж прислухатися до думки своєї дитини.
 
Приступаючи до роботи над новою колекцією, наші дизайнери відправляються в Мілан, щоб вибрати найкращі тканини. Вони повинні відповідати нашим суворим вимогам. Ось чому вироби Grishko славляться своєю високою якістю, яке відповідає світовим стандартам.
 
У магазинах компанії представлені також купальники з спідницею. Вони підійдуть як для репетицій, так для показових виступів. Ви можете придбати гімнастичний купальник з короткою спідницею або ж моделі з більш довгою тунікою - вони виглядають особливо витончено.
 
Ми випускаємо дитячі купальники для хореографії всіх кольорів веселки. Майбутні зірки балету, ще зовсім юні, частіше віддають перевагу моделям пастельних тонів - білі, персикові, ніжно-рожеві. А ось ті, хто постарше, нерідко вибирають якийсь яскравий купальник для гімнастики.
 
Наша порада - завжди вивчати склад матеріалу. Гімнастичний купальник повинен бути виконаний з натуральних тканин або сучасних штучних полотен. Безумовно, величезну роль грає і фасон вироби. Адже важливо, щоб дитині було приємно заняття танцями. Купальники з еластаном сидять по фігурі просто ідеально.

Відмінності між танцювальними купальниками для балету і бальних танців


Слід розрізняти купальники для занять бальними танцями і хореографією. Балетні купальники, як правило, мають овальний виріз на спині, що підтримують бретельки і виконані з натуральних тканин (наприклад, з бавовни).
 
Купальники для бальних танців можуть бути з широкими бретелями, закриті і навіть з горлом, коротким або довгим рукавом. Якщо в хореографії кращі більше спокійні тони, то тут Ваш вибір нічим не обмежується. Ви можете доглянути собі купальник яскравих, соковитих кольорів.


← назад в список