Пропустити заставку

Класичні рожеві пуанти


Найчастіше балерини використовують для виступів рожеві пуанти. Хоча колір це, скоріше, ніжно-персиковий. Чи знаєте Ви, що він носить назву Grishko? Його розробка належить фахівцям нашої компанії. Можливо, Ви подумаєте, що, змішуючи фарби, ми піклуємося виключно про красу балетного взуття. І почасти Ви маєте рацію. Адже персиковий колір не тільки приємний оку, але ще і візуально робить частину шкарпетки туфельки менш громіздкою. Крім цього, тілесний відтінок атласу успішно бореться з відблисками софітів.
 
У пуантах Grishko танцюють кращі балерини світу: Діана Вишнева, Мелісса Хемілтон, Еліза Карий Кабрера, Вікторія Терешкина і багато інших. Продукцію компанії знають і люблять в 70 країнах світу. Шанувальники стверджують, що це найкращі пуанти.
 
Секрет успіху нашої взуття простий: ми використовуємо екологічно чисті матеріали, до того ж туфельки виготовляються вручну. Кожен майстер вкладає в них свою душу. До речі, пуанти Grishko ще й самі витончені. У балетному світі про це знають вже давно і використовують для зйомок, як правило, саме наші туфельки. Не так давно в пуантах Grishko позувала відома актриса Емі Адамс. У ролі фотографа виступив легендарний Енні Лейбовіц, а результати сесії були опубліковані в американському Vogue.
 
Щоб вибрати пуанти, необхідно врахувати ряд параметрів: розмір, повнота, жорсткість і закритість. Для початку визначте свій розмір. Встаньте на аркуш паперу, акуратно обведіть олівцем стопу. Потім виміряйте відстань від великого пальця до п'яти. Ви отримаєте число в міліметрах. На нашому сайті Ви знайдете таблицю, де цього значення відповідає певний розмір пуантів. Але це ще не все.
 
Розміри пуантів визначають також за повнотою стопи. Ми виробляємо балетну взуття з повнотою X-XXXXX (від самих вузьких до найширших). Жорсткість, закритість - ці характеристики також не менш важливі. У виборі пуантів Вам допоможуть досвідчені Фіттер в фірмових магазинах Grishko. Вони не тільки підкажуть, як правильно визначити розмір, але і зорієнтують в різноманітті моделей.


← назад в список