Пропустити заставку

Народно-характерне взуття від компанії Grishko.


Так само, як і народний костюм, танцювальне народне взуття доповнює і відображає індивідуальний характер сценічного образу. Її виготовляють спеціально для артистів філармоній, театрів, ансамблів пісні і народного танцю, а також самодіяльних колективів. Народний костюм і взуття - невід'ємна частина народної пісні або танцю, що виконується колективом, який намагається передати весь колорит, історію і традиції народів світу.

Сьогодні народно-характерне взуття найчастіше купують для артистів, які виступають в різних ансамблях, театральних постановках і навіть цирку. Будь-яка модель народної взуття може бути змінена за допомогою декорування для відповідності образу, який артист прагне донести до глядача.

Народно-характерне взуття від компанії Grishko виготовляється з високоякісної шкіри із застосуванням особливих технологій. В каталозі Grishko представлений широкий асортимент моделей взуття народного танцю різних розмірів, колірних рішень і стилів. Також в наших фірмових салонах Ви зможете отримати професійну консультацію продавців - консультантів, які допоможуть Вам підібрати найбільш підходящу модель.

narodno-harakterne vzuttya.jpg


← назад в список