Пропустити заставку

Спідниця-пачка і інші види спідниць для танців


Сьогодні тема балету актуальна навіть в індустрії світової моди. Один за іншим знамениті дизайнери включили в свої колекції повітряні спідниці-пачки. Вони пропонують поєднувати їх з шовковими блузами, светрами вільного крою і простими футболками.

Фахівці компанії Grishko знають про процес створення спідниці-пачки абсолютно все. Уже понад 28 років ми виробляємо одяг і взуття для всіх видів танцю. У нашому каталозі Ви знайдете такі моделі:

Спіднички вище і нижче коліна
Спіднички з сітки
Спіднички на зав'язках
Спідниці на гумці
Спідниці з запахом
Шопеновские спідниці
Іспанська спідниця
репетиційні пачки

У фірмових магазинах Grishko представлений величезний асортимент спідничок на будь-який смак. Вони підійдуть як для репетицій і виступів, так і для виходу в світ. Класичні чорні, білі, а також шопенкі яскравих кольорів легко комбінувати з іншими речами з гардеробу і бути при цьому в тренді. Наші спіднички відрізняються досконалим кроєм - продумана кожна деталь.

Ми використовуємо тільки кращі тканини від італійських виробників і застосовуємо найсучасніші технології. Спідниця-пачка від Grishko - це завжди запорука успіху на сцені і в житті.

Компанія Grishko - світовий лідер - випускає понад тисячу найменувань продукції. Саме тому придбати якісний одяг, взуття та аксесуари для танців.

Спідниця-пачка Grishko.jpg


← назад в список