Пропустити заставку

Танцювальний одяг від Діани Вишневої


Компанія Grishko представляє першу в світі концептуальну колекцію професійної репетиційної балетної одягу haute couture - Diana Vishneva. Мріючи про створення власної колекції вишуканого, але при цьому функціонального одягу, прославлена ​​балерина довірилася досвіду наших фахівців.

Так народився ще один творчий союз, а у всіх любителів танцю і просто цінителів моди з'явилася можливість поповнити гардероб повітряними сукнями, вишуканими болеро, елегантними жилетами, стильними легінсами і іншими, не менш витонченими нарядами. Всі вироби прекрасно поєднуються між собою, і Ви з легкістю зможете створити безліч прекрасних модних образів. Ця колекція танцювального одягу адресована власницям яскравої індивідуальності, тим, хто звик бути завжди в центрі уваги.

Діана Вишнева: «Колекція вийшла дуже різноплановою: в ній кожен може знайти щось своє!».
Окремо варто розповісти про унікальну технологію Devore, завдяки якій купальники з цієї лінійки виглядають вишукано і оригінально.
Спочатку на тканину наноситься спеціальна захисна «маска» у вигляді контурів майбутнього малюнка. Потім полотно обробляється особливим хімічним розчином (він випалює волокна матерії по заданому малюнку). Так ми отримуємо вишукане мереживо, яке і прикрашає наші вироби.
Для створення колекції ми використовували полотна високої якості від кращих італійських виробників. Ці тканини дозволяють шкірі дихати, зберігають первозданний зовнішній вигляд після прання.


← назад в список