Пропустити заставку

У чому перевага індивідуального пошиття танцювального одягу і взуття?


Танцювальні одяг і взуття у багатьому відрізняється від повсякденної. Дизайнери продумують все до найдрібніших деталей. Тут важливо і те, як артист буде виглядати на сцені, і то, наскільки зручно виступати в такому костюмі. Компанія Grishko вже більше 27 років є одним зі світових лідерів у цій галузі. Ми постійно вдосконалюємо своє виробництво, застосовуємо новітні розробки і використовуємо найкращі матеріали. Наші клієнти - провідні світові театри і найвідоміші зірки балету.
 
Крім цього, ми працюємо і з приватними клієнтами. Ви можете звернутися до нас і оформити таку послугу, як пошиття танцювального одягу на замовлення. Для цього просто зніміть мірки, напишіть або зателефонуйте нам. І вже через 2 тижні першокласний костюм буде готовий. Ви можете бути впевнені, що купальник або плаття буде сидіти по фігурі просто ідеально. Адже за справу візьмуться справжні професіонали своєї справи - фахівці компанії Grishko.
 
Якщо Ви мрієте виступати в унікальному сценічному костюмі, який не буде схожий на інші, тоді пошиття одягу для танцю за індивідуальними мірками - то, що Вам потрібно. Фантазуйте, діліться з нами Вашими дизайнерськими ідеями, і ми з радістю втілимо їх в життя.
 
Оформити замовлення можна і на взуття. Ми допоможемо Вам підібрати модель і визначити точний розмір. До речі, все взуття шиється на спеціальних пластикових колодках. Всього їх - кілька різновидів. Майстер одягає заготовку на таку колодку і далі працює над тим, щоб туфелька стала досконалою.

Пошиття танцювального взуття - це складний, копіткий процес, який вимагає повної віддачі від співробітника. В нашій команді працюють саме такі професіонали. Багато з них працюють в нашій компанії з самого заснування. Кожен з них залишає на взуття клеймо зі своїм номером. Деякі артисти знають про це і часто просять, щоб туфельки для них шив один і той же майстер.
 
З нами співпрацюють легендарні танцювальні колективи: «Берізка», Ансамбль народного танцю Ігоря Моїсеєва і інші. Для кожного соліста потрібен особливий підхід. І тут пошив взуття для танців на замовлення - єдино вірне рішення.


← назад в список