Пропустити заставку

Види танцювального взуття та переваги танцювального взуття від Grishko


У світі існує величезна кількість танцювальних стилів. Для кожного з них потрібне спеціальне взуття: джазові черевики, туфлі для сальси, бальних танців, танго, фламенко, степу, ичиги - цей список можна продовжувати нескінченно. Взуття для всіх видів танцю представлене ​​в фірмових магазинах Grishko. Крім цього, майже 30 років ми створюємо пуанти, які користуються популярністю серед зірок світового балету.

Ми завжди дбаємо про наших покупців, тому гарантуємо високу якість виробів. Ось чому нас цінують професіонали і любителі в багатьох країнах.

Ми постійно вдосконалюємо технології виробництва, використовуємо інноваційні матеріали. Але найголовніше - це наші співробітники! На фабриці працюють справжні знавці своєї справи. Ми дбайливо зберігаємо традиції ручної праці. Завдяки цьому нам вдається утримувати позиції лідера на світовому ринку.

Підібрати взуття для танцю Вам допоможуть досвідчені консультанти в наших фірмових салонах. Вам запропонують відразу кілька моделей для примірки.

При виборі необхідно враховувати не тільки розмір, але ще цілий ряд параметрів. Наприклад, пуанти відрізняються формою вирізу, розміром п'ятака, матеріалом підошви, устілки, ступенем закритості, повнотою. Додаткову інформацію можна прочитати на нашому сайті.

puanty.jpg


← назад в список