Пропустити заставку

Часті питання

1. Як правильно пришивати стрічки?

Стрічки пришиваються на рівні бічних швів з виворітного боку туфельки. Довжина стрічок по 50 см.
2. Що робити, якщо пуанти підходять, але стопа в них не дуже красиво виглядає?

Можна індивідуально доопрацювати зовнішні параметри пуантів. Збільшити / зменшити висоту закритості ділянці носка, боків, п'яти.
3. Що таке колодка і чи можна замовити особисту колодку?

Колодка - це оснащення у виробництві взуття, на якій виготовляється взуття, і пуанти в тому числі. Так, у фірмі «GRISHKO» можна виготовити індивідуальну колодку. Але це необхідно, коли стопа має відомі відхилення від норми. 

Компанія «GRISHKO» має багатий асортимент моделей колодок, які відповідають особливостям всіх типів стоп. Якщо ви не змогли самостійно підібрати пуанти, ви завжди можете звернутися до консультанта з підбору взуття (Фіттер) в нашій фірмі, який допоможе вирішити ваші проблеми, аж до виготовлення індивідуальної колодки. 

Номер відділу консультації з підбору взуття (послуги Фіттера): (044) 248-71-57 / 58
4. Як правильно ламати устілку?

Устілку ламати не треба. Якщо вона для вас жорстка, необхідно руками прогнути частину п'яти устілки. У конструкцію устілки закладена «робоча частина п'яти», яка добре «підламується» під стопу і додає стопі в туфельці більш витончений вид. 

Якщо пуанти занадто жорсткі, можливо, вам варто перейти на більш м'які устілки. Наприклад, замість жорсткості «Н» можна спробувати жорсткість «М».
5. Чи треба «розбивати» пуанти?

Ні. Розбиваючи пуанти, ви порушуєте цілісність конструкції, і туфельки швидше зношуються. Розбивали пуанти балерини в минулому столітті, тому тоді «коробочку» робили з жорсткого клею. Коробочка «натирала» пальці балерини і на них утворювалися криваві незагойні мозолі. Зараз для виготовлення пуантів використовують клей, який швидко приймає форму стопи (пріформовивается) і не викликає потертості стоп.
6. Що мається на увазі під «жорсткістю» пуанти? Жорсткість «стаканчика, коробочки»?

Ні, під жорсткістю пуантів мається на увазі жорсткість устілки і підошви в подсводной частини стопи.
7. Чим відрізняється модель GRISHKO 2007 від інших моделей?

Модель «Grishko 2007» відрізняється від інших моделей формою колодки. Колодка трохи «приплюснута» в ділянці носка, що дає більш щільне облягання стопи, а найширша частина стопи кілька зрушена вгору - ближче до підйому. Поява цієї моделі було свого роду «революцією» в конструкції пуантів.
8. Чим відрізняються моделі FOUETTE та MAYA -1?

Базова колодка цих моделей ідентична. Моделі відрізняються способом кріплення підошви. У моделі «Fouette» – ручний метод кріплення низу і верху взуття, а в моделі «Maya – 1», як і в моделі «Grishko 2007» - машинний метод. Крім того, туфлі «Maya – 1» легше, тихіше на сцені і кілька гнучкіше більш «твердих» «Fouette».
9. Як правильно підбирати пуанти, як вони повинні «сидіти» на стопі і чи можна пуанти купувати «на виріст»?

Пуанти повинні щільно «сидіти» на стопі, щоб стопа в них не бовталася. Пуант повинен «тримати» стопу. Звичайно, не можна туфельки підбирати на виріст, але, в той же час, вони не повинні пережимати стопу і викликати больові відчуття.
10. В якому віці можна починати займатися в пуантах і яка модель найбільш підходить для дитячої стопи?

В останні роки багато шкіл стали «ставити» дітей на пуанти в 6-7 років. Але лише досвідчений педагог може вирішити, наскільки готові стопи дитини до роботи в пуантах. Не можна також забувати про різницю в фізіологічному розвитку дітей, наприклад, півночі і півдня Європи. Якщо «південці» можуть «стати» на пуанти в 6-7 років, то «жителям півночі» ми не рекомендували б експериментувати з пуантами до 8-9 років. Спираючись на визнаний у всьому світі досвід Королівської академії танцю (Лондон, Великобританія), ми пропонуємо наступну систему підбору пуантів: 

1) Для початківців займатися танцем ми рекомендуємо пуанти «Exam» («Екзаменаційні»). Це туфлі з дуже м'якою устілкою і маленькою коробочкою, які розроблені спеціально, щоб підготувати незміцнілі стопи до роботи на пальцях і дати їм звикнути до внутрішнього простору пуантів. 

2) Для пройшли етап підготовки (як правило, 1 рік) ми рекомендуємо пуанти «Alice» («Для початківців»). Усередині цієї моделі - м'яка внутрішня устілка, яка не дозволяє надмірно навантажувати стопу дитини. У них можна вставати «на пальці» лише у балетного станка. Дотримуючись вищезазначеної схеми, дитина буде підготовлений до роботи в «дорослих» пуантах.