Пропустити заставку

Президент компанії

Президент ТОВ «Гришко» Микола Юрійович Гришко

1971-1975 рр. - Випускник міжнародно-економічного факультету Московського державного інституту міжнародних відносин (МДІМВ) М.Ю. Гришко знаходиться на дипломатичній службі в Посольстві СРСР у Лаосі.

З 1975 р. - середина 80-х рр. – М.Ю.Гришко - викладач Московського інституту народного господарства ім. Г.В. Плеханова. Зокрема, він читає унікальний курс лекцій "Грошовий обіг і кредит в капіталістичних країнах".

1988 р. – Оцінивши конкурентні переваги вітчизняного балетного взуття у порівнянні з іноземними аналогами і побачивши в цьому широкі перспективи для розвитку власного бізнесу, М.Ю.Гришко створює виробничий кооператив «Танець». Багаті балетні традиції Росії у поєднанні з новими технологіями та науковим підходом, стають рушійною силою для розвитку підприємства.

У 90-ті досвідчений економіст і талановитий підприємець М.Ю.Гришко послідовно розширює асортимент продукції, що випускається його підприємством. У 1995 р. компанія юридично оформлена як ТОВ «Гришко». На кінець десятиліття до складу виробничого комплексу входять вже 4 фабрики. Грамотна політика Президента компанії дозволяє підприємству не лише вистояти в неблагополучні в соціально-економічному плані 90-ті роки, але й поступально розвиватися і освоювати нові ринки.

На даний час М.Ю.Гришко - глава компанії №1 у Росії з виробництва одягу і взуття для всіх видів танцю, яка також знаходиться в трійці світових лідерів у цій галузі.

Президент ТОВ «Гришко» активно займається благодійною діяльністю. Протягом 14 років компанія виплачує щомісячні стипендії учням та студентам Московської державної академії хореографії. Надається постійна допомога іншим творчим колективам, організаціям і молодим талантам.

Серед численних нагород і премій, якими був удостоєний М.Ю.Гришко: Національна театральна премія Золота Маска «За підтримку театрального мистецтва Росії», Звання «Почесний працівник текстильної та легкої промисловості», Кавалер Ордена «Лідер російської економіки - 2008», Лауреат премії за досягнення і заслуги в області текстильної та легкої промисловості, інші нагороди та дипломи у сфері економіки і культури.