Пропустити заставку
Виробництво

В даний час Grishko - це виробничий комплекс, що включає в себе 4 фабрики, на яких зайнято більше 500 чоловік. Асортимент фабрик: пуанти, взуття всіх танцювальних напрямків, театральні костюми, репетиційний одяг, одяг для фітнесу, йоги та активного відпочинку - всього понад 1000 найменувань.

Фабрика з виробництва пуантів (Фабрика № 1)

Це провідний виробничий підрозділ Grishko, де створюються пуанти. На сьогоднішній день Grishko пропонує 9 моделей пуантів різної повноти, жорсткості і кольорів. Пуанти Grishko зручні та гігієнічні, тому що виготовляються з натуральних, екологічно чистих матеріалів, а крім того, компанія домоглася оптимального поєднання ручного виробництва з високими технологіями.
01f1.jpg

02f1.jpg
  


Фабрика з виробництва м'якого балетного взуття (Фабрика № 2)

Тут виробляють взуття для всіх видів танцю: бальне, м'яке балетне, взуття для степу, характерних і народних танців, а також гімнастичне, циркове - будь-яке, що може знадобитися замовнику. Взуття Grishko користується заслуженою популярністю як у професійних танцівників, так і модних московських дизайнерів й відомих естрадних артистів. Без зручного і красивого взуття Grishko не обходяться ні театральні постановки, ні покази провідних модельєрів, ні шоу-програми, ні циркові вистави. 01f2.jpg

02f2.jpgЦех театрального костюма (Фабрика № 3)


Самий "чарівний" цех Grishko - цех з виробництва театральних костюмів. Тут починається перетворення артистів балету в принцесу Аврору і принца Дезіре. У майстернях Grishko можуть пошити костюм на будь-який смак: гротесковий або суперелегантний, естрадний або народний, історичний або цирковий. На допомогу приходять знання історії костюма, специфіки країни і безліч інших нюансів. Для пошиття пачки, що ідеально сидить, потрібно зняти цілих 18 мірок. Професіоналізм наших майстрів дає можливість кожному танцівнику відчувати себе в костюмі від Grishko як у "другій шкірі". 
01f3.jpg

02f3.jpgФабрика з виробництва танцювального трикотажу і одягу для спорту та відпочинку (Фабрика № 4)

Фабрика випускає тренувальний і спортивний трикотаж, одяг для активного відпочинку і дозвілля. Зокрема, тут створюються балетні та гімнастичні купальники, джазові комбінезони з різних видів трикотажу, велюру, синтетичних і натуральних тканин. Двічі на рік виходить колекція одягу для тих, хто не мислить себе без спорту, постійного руху і запального клубного життя. Лінія «Active Life» представлена наступними основними напрямками: «Sport», «Dance», «Yoga», «Street», «Beach / Swimming pool». Всі моделі виготовлені з елітних тканин із використанням найсучасніших виробничих технологій.
01f4.jpg
 
02f4.jpg